AKCE:    Dárkový poukaz – Voucher na

LEŠTĚNÍ LAKU A NANO PRO PLUS+ // KONZERVACE AUTO – LAKU PŘED ZIMOU, KDY NA LAK PŮSOBÍ POSYPOVÁ SŮL A DALŠÍ AGRESIVNÍ SLOŽKY. DOCHÁZÍ TAK K NEUSTÁLÉMU A NEVRATNÉMU POŠKOZOVÁNÍ LAKU.

VČASNÉ A ODBORNÉ OŠETŘENÍ LAKU PRODLOUŽÍ JEHO ŽIVOTNOST A ZABRÁNÍ AGRESIVNÍM POSYPOVÝM MATERIÁLŮM PŮSOBIT NA LAK.

Info. Tel. DENNER  732 46 14 96 / ohledně dohodnutí termínu, postupu práce, času a ceny

auto je vždy potřeba předem vidět k posouzení a konzultace se zákazníkem nelze řešit cenu po tel. rozhovoru

Za kompletní vyčištění interiéru mokrou cestou a kontrola laku a ošetření, Konzervace laku

Pro lidi kteří mají rádi čistá, voňavá a vysoce-třpitivě hloubkově lesklá auta…,

Mokré tepování interiéru, čištění plastů a kůže, impregnace kůže a vyčištění vzduchu O3 a provonění v interiéru a klimatizace OZONEM O3 v celkové hodnotě ve slevě místo 2.800,-Kč na  2.000,-Kč za Kompletní vyčištění interiéru automobilu.

DÁREK!!

TEKUTÉ STĚRAČE A RUČNÍ MYTÍ AUTA – LAKU, SKEL A ALU-KOL V NANO-BRILLANT-WAXEM

Povrchová úprava auto-laku karosérie – Kontrola laku a ošetření, leštění laku, rozleštění škrábanců po celém laku, např., po ručním mytí nebo po kartáčovém mytí v myčce co dřou – škrábou kartáči – co ničí lak nebo po provozu v zimním období po posypové soli či silným solným roztokům, které nepříznivě působí a mají špatný vliv na lak automobilu  –  konzervace laku po zimě – po zimním provozu již od 2.800,-Kč po následné prohlídce a konzultace se zákazníkem.

VOUCHER 2019-2020 na Povrchovou Úpravu Laku Karosérie!!

Dokonalá ochrana autolaku před ÚV zářením / Vyšisováním laku Nano-nanokeramickou konzervaci – Ochranu autolaku  Stálá lesklost autolaku  Rozlěštění povrchových škrábanců v laku po kartáčovém mytí z mycích portálů a různého neodborného třeba i ručního mytí autolaku.

Hledáte pro sebe nebo pro své blízké ORIGINÁLNÍ DÁREK, který potěší, stále si lámete hlavu nad tím čím obdarovat své blízké / Obchodní partnery?

Darujte jim dárkový voucher na Leštění autolaku-laku / Nano – nanokeramickou ochranu autolaku za AKČNÍ CENU – AKCE NA ZIMNÍ PROVOZ –  ZIMA 2019-2020 !!

Služba obsahuje:

  • ruční umytí, odmaštění laku, vysušení laku, příprava autolaku na leštění
  • leštění,  rozlěštění autolaku, leštění do vysokého třpitivého lesku autolaku / záruka kvality
  • odstranění povrchových vad, škrábanců z myčky z mycích portálů, rezů a solných polštářů
  • konzervace laku, nano4-cars / nano – nanokeramická technologie / nano – nanokeramické složky laku, záruka kvality autolaku – profesionalita a zkušenost / lídr v leštění laků a nano4-cars v nanotechnologii !!

Co získáte?

Tímto krokem dáte svému vozu nejlepší vzhled v třpitivém vysokém lesku a dokonalé ochraně proti poškrábání laku ručním mytím nebo kartáčovým mytím – v myčce, kde kartáče škrábou – odírají celolak !!
Zvýšíte výrazně hodnotu svého auta, jak nového nebo ojetého hlavně při prodeji. Zvýšíte jeho odolnost proti pověrtnostním vlivům, proti ÚV záření, proti posypové soli nebo silným solným roztokům, které hlavně v krátké chvíli působí negativně na lak auta a i jiných částí. A I když bude zima tuhá, vaše auto bude připraveno na zimní období, kde teploty dlouhodobě klesaj hluboko pod nulu!!

Co znamená renovace laku?

LEŠTĚNÍ A RENOVACE AUTOLAKU / NANO – NANOKERAMICKÁ OCHRANA LAKU / NANO – KONZERVACE AUTOLAKU

Pokud Vaše auto ztratilo lesk vlivem počasí nebo častým mytím v myčce, doporučujeme provést celkovou renovaci autolaku a profesionální leštění. V případě, že plánujete prodej Vašeho auta, může renovace laku zvýšit jeho prodejní hodnotu.
Renovace zašlého laku

Lak je nejčastěji poškozen kartáči z myček na auta, které na povrch způsobují velmi jemné škrábance. Tenké rýhy způsobují celkový dojem zašlého laku bez lesku. Velký vliv má samozřejmě i přirozené stárnutí laku ÚV zářením, kdy se na povrch usazují nečistoty, které nelze smýt. Důležitou roli hraje i počasí. Abychom laku navrátili lesk a poskytli mu ochranný film na povrchu, máme k dispozici profesionální nástroje a autokosmetiku, díky kterým docílíme dlouhodobého třpitivého lesku – dlouhodobého efektu v kvalitě laku a dokonalé nano – ochrany laku. Zaručená – Záruka kvality práce a produktů – složek. Lídr v kosmetice a leštění laku pod vodou a mnoholetá  zkušenost!!